Blog
Polacy nie gęsi...
Jazdadom
Jazdadom zdemotywowany "wykształciuch", zwolennik Nowej Ekonomii Instytucjonalnej
0 obserwujących 205 notek 152100 odsłon
Jazdadom, 3 listopada 2012 r.

Wywiad z Lasakiem

Czy nadmiernie wzmożoni i wypatrujący prawdy dotarli do wywiadu, który można przeczytać na stronach Gazety Wyborczej? Zakładam, że nie, bo przecież GieWu to stek kłamstw i manipulacji. Biorąc jednak pod uwagę potrzebę PRAWDY w sprawie działań polskiej komisji badającej katastrofę w smoleńsku uznałem za stosowne wrzucić tutaj link do tego wywiadu.

Kolejne strony (o ile dotrwacie, w co niestety wątpię) przedstawiają kolejne etapy odrzucania hipotez i scenariuszy wydarzeń (w tym wybuchu i udziału osób trzecich) na podstawie uzyskanych dowodów, zdjęć i ekspertyz (które to rzekomo wg narracji Macierewicza nigdy się nie odbyły).

Nie dziwię się mu zatem, że nie odnosi się do kolejnych bzdur, które Macierewicz do spółki z Sakiewiczem wypuszcza do medialnego obiegu, które to łykacie jak najpospolitsze pelikany bezrefleksyjnie.

Miejcie odwagę przeczytać cały wywiad i przejrzyjcie na oczy.

 

Tutaj link - http://wyborcza.pl/1,75478,12788658,Ekspert_o_katastrofie_smolenskiej___Polecicie__Tak_.html

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

nie znoszę czytania głupot, mitów i urojeń wyssanych z palca... osobników, którzy komentują w tysiącach, a blogują w jednostkach nie uznaję za blogerów... komentarzami i komentatorami za pieniądze gardzę...

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Tagi

Tematy w dziale